Drodzy pacjenci, wznawiamy przyjęcia w naszych placówkach. Rejestracja telefoniczna bądź poprzez zakładkę na stronie -umów się na wizytę. Możliwość umówienia wizyt tylko do lek. Iwona Pawlak. 

 

 

 

 

 

Estedent to nowoczesne centra stomatologiczne, położone w Kostrzynie nad Odrą oraz w Szczecinie. W  komfortowych wnętrzach klinik, oferujemy Państwu skuteczne leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej, protetyki, implantologii, chirurgi, periodontologii a także medycyny estetycznej twarzy, zgodnie z najnowocześniejszymi światowymi standardami.

Kliniki powstały w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Pacjentów, którzy szukali profesjonalnego ośrodka, zapewniającego wszechstronny zakres usług.
Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, składającego się doświadczonych lekarzy oraz personelu  medycznego, zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną.

Na Pacjentów, którzy nas odwiedzą czeka bezbolesna wizyta w miłej atmosferze.
Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dentysta nie kojarzył się z bólem i strachem. Największy nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjentów oraz jakość wykonywanych usług. Naszym celem jest komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja pacjentów.

Zapraszam serdecznie
Iwona Pawlak

                                     
Umów się w Szczecinie Umów się w Kostrzynie

Szczecin

ul. Mickiewicza 49A
estedent.eu@gmail.com
48 666 732 666, 48 666 525 222

Kostrzyn nad Odrą

ul.Jagiellońska 2/2
estedent.eu@gmail.com
48 796 555 222, 48 957 819 973

Gabinet
Kosmetyczny
Police
Polecamy